Pragnienie posiadania własnego sklepu stacjonarnego zawsze było we mnie obecne, jednak w moim rodzinnym mieście Rybniku wydawało się to być ryzykownym posunięciem. Biorąc pod uwagę demograficzne aspekty oraz ograniczone zainteresowanie moją branżą wśród młodszych osób, zdecydowałem się kontynuować sprzedaż online.

Pewnego dnia wszystko uległo zmianie, kiedy moja partnerka Ola, podczas nagrywania materiału na nasz kanał, wrzuciła na Instagram zdjęcie ze zmienionym banerem. Na fotografii można było zobaczyć logo mojego sklepu, ARACHNOHOBBIA, umieszczone na jednym z charakterystycznych budynków w Katowicach – Skarbku. Ten spontaniczny żart wywołał nieoczekiwaną reakcję – lawina gratulacji i pozytywnych komentarzy sprawiła, że ponownie zacząłem rozważać koncepcję otwarcia sklepu stacjonarnego. Tym razem postanowiłem jednak pójść na całość i wybrałem Katowice jako lokalizację.

Zaledwie trzy dni później natrafiłem na idealne miejsce, które wydawało się stworzone specjalnie dla mojego projektu. Po wizycie w lokalu, ekscytacja ogarnęła mnie tak bardzo, że w ciągu dziesięciu minut podjąłem decyzję: “To jest to!”. Tego samego dnia stworzyłem logo, które teraz dumnie eksponuje się na prawej stronie naszego sklepu, symbolizując rozwój i to wyjątkowe miejsce, które stało się dla nas nowym domem.

Nietypowym faktem jest, że w dniu podjęcia decyzji nie miałem jeszcze podpisanej umowy najmu, ale to nie zatrzymało mnie przed zamówieniem wizytówek, kasetonów i koszulek z naszym logo. To był dzień pełen spontanicznych decyzji i niepowstrzymanej energii.

Dodatkowo warto dodać, że nasz sklep wysyła swoje produkty również do Wrocławia, dzięki czemu jeszcze więcej osób może cieszyć się naszą ofertą, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Ptaszniki

Karta hodowcy2
Karta hodowcy2

Karta hodowcy

Zasada jest prosta – Ty wspierasz sklep Arachnohobbia, a w zamian otrzymujesz zniżkę na CAŁY ASORTYMENT!

Wydając każdorazowo 100zł w sklepie zyskujesz jedną naklejkę hologramową, a po wyklejeniu 10 pól “KARTY HODOWCY” i dostarczeniu jej nam zgarniasz 20% RABATU.

KARTA HODOWCY JEST DOSTĘPNA W ZAKŁADCE “INNE”!

Regał

Personalizowany regał

Już niedługo w sklepie ARACHNOHOBBIA  będziesz mógł stworzyć regał, o którym zawsze marzyłeś!

Brakuje Ci czasu oraz pomysłu na budowę regału? Skontaktuj się z nami używając FORMULARZA KONTAKTOWEGO!

Nieważne, czy regał ma zmieścić się w rogu pokoju, czy objąć całą ścianę! 

My pomożemy Ci spełnić twoje marzenie!

 

 

PRODUKT DOSTĘPNY JUŻ WKRÓTCE!

Odzież

ARACHNOBOX!

Nic nie wpadło Ci w oko? Bez obaw!

Zamów ARACHNOBOX w kwocie, która Cię interesuje, a my wybierzemy nowe pająki do twojej kolekcji za Ciebie!

Obawiasz się powtórek? Wyślij nam w wiadomości do zamówienia gatunki, które aktualnie posiadasz, a my wybierzemy Ci coś, czego jeszcze nie posiadasz!